CHYTRÉ VÁNOCE S CHYTRÝM ZÁMKEM ENTR OD PROFESIONÁLŮ

Vážený potenciální zákazníku, pokud hledáte vánoční dárek pro svou rodinu, nabízíme Vám možnost obdarovat všechny najednou. Staňte se členem rodiny ENTR uživatelů pod světovou značkou Mul-T-Lock (přímý výrobce) a užijte si pohodlí a bezpečí s vašimi chytrými dveřmi.

Nabízíme Vám možnost udělat z Vašich dveří chytré dveře, a to velice rychle, bez vrtání a nutnosti přívodu elektrické energie. Dveře pak ovládá kdokoliv koho zvolíte pomocí mobilního telefonu, otisku prstu, kodu nebo tradičního klíče.

Co je obsaženo ve vánočním luxusním balíčku v ještě luxusnější ceně 10.999 CZK vč. DPH?

  • Unikátní ENTR jednotka (v bíločerné Edici či BlackDiamond Edici), která Vám umožní dveře odemykat přes mobilní telefon, Vám, i vaší rodině.
  • Cylindrická vložka 4.bezpečnostní třídy s 1 klíčem Interactive+ (již nemůžete býti lépe mechanicky zabezpečení) do rozměru 80mm. Pokud máte vložku delší než 80mm, nevadí. I pro Vás máme Luxusní nabídku. Více níže.*
  • Čtečku otisku prstu vč. kódovací klávesnice (bezdrátové provedení, napájené bateriemi), díky které můžete nastavit uživatelům práva vstupu do vašich dveří jen na určité dny a hodiny.
  • Chcete výrobek pomoci zaměřit a nainstalovat od profesionálů? K tomuto balíčku nabízíme exklusivní cenu montáže za pomocí naší autorizované sítě po celé ČR I SR. Vybereme za Vás podle adresy, nebo si můžete vybrat sami na www.entrlock.cz a www.entrlock.sk v sekci KDE KOUPIT.
  • Cena dopravy není uvedena v ceně, bohužel nevíme jak jste od nás daleko, rádi Vám ji sdělíme v případě zájmu.

A CO TEĎ?

  1. Vím co chci a CHCI OBJEDNAT přes internet s dodávkou až domů. Postačí vyplnit formulář na pravé straně stránky a ozveme se Vám s upřesněním objednávky a zboží doručíme.
  2. Chci poradit v místě bydliště, výrobek si prohlédnout a OBJEDNAT vč. ODBORNÉ INSTALACE Postačí vyplnit formulář na pravé straně stránky a ozveme se Vám s nabídkou představení produktu a dodávky u Vás v lokalitě.
  3. Máte zájem o VÍCE INFORMACÍ na internetu: Neváhejte navštívit www.entrlock.cz a www.entrlock.com a prohlédněte si další možné příslušenství a možnosti ovládání.

 

Chcete výrobek pomoci zaměřit a nainstalovat od profesionálů? K tomuto balíčku nabízíme exklusivní cenu montáže za pomocí naší autorizované sítě po celé ČR I SR. Vybereme za Vás podle adresy, nebo si můžete vybrat sami na www.entrlock.cz a www.entrlock.sk v sekci KDE KOUPIT

Uvedené ceny příslušenství jsou bez DPH.

Pozn.

*Cena vánočního chytrého KITU při délce vložky mezi 81mm a 91mm je 11.999 CZK (465 EUR) vč. DPH 

*Cena vánočního chytrého KITU při délce vložky mezi 91mm a 120mm je 12.999 CZK (499 EUR) vč. DPH

PŘEJEME KRÁSNÉ & POHODLNÉ VÁNOCE S CHYTRÝM ZÁMKEM ENTR®.

 

PŘEJEME PŘÍJEMNÝ ZÁŽITEK S CHYTRÝM ZÁMKEM ENTR®.