SMARTair™ Pro

SMARTair™ Pro ofrece cuatro niveles de control en un único sistema. Puede seleccionar la forma más eficiente de actualizar los derechos de acceso dependiendo de los requisitos de su puerta y combinarlos en su instalación.

 • Fácil de instalar: los derechos de acceso se almacenan en el dispositivo de la puerta, haciéndolo independiente y robusto, a la vez que se minimizan los problemas
 • Fácil de hacer funcionar: Los derechos de usuario son fáciles de añadir, borrar y actualizar; cerraduras fáciles de actualizar
 • Dispositivos sin cables que funcionan con pilas para todo tipo de puertas, no se requieren cables
 • Tarjetas personalizadas, con tecnología sin llave y sin contacto
 • Las credenciales se pueden usar para otros propósitos (p. ej. máquinas expendedoras, cajeros, etc.)

Co je obsaženo ve vánočním luxusním balíčku v ještě luxusnější ceně 10.999 CZK vč. DPH?

 • Unikátní ENTR jednotka (v bíločerné Edici či BlackDiamond Edici), která Vám umožní dveře odemykat přes mobilní telefon, Vám, i vaší rodině.
 • Cylindrická vložka 4.bezpečnostní třídy s 1 klíčem Interactive+ (již nemůžete býti lépe mechanicky zabezpečení) do rozměru 80mm. Pokud máte vložku delší než 80mm, nevadí. I pro Vás máme Luxusní nabídku. Více níže.*
 • Čtečku otisku prstu vč. kódovací klávesnice (bezdrátové provedení, napájené bateriemi), díky které můžete nastavit uživatelům práva vstupu do vašich dveří jen na určité dny a hodiny.
 • Chcete výrobek pomoci zaměřit a nainstalovat od profesionálů? K tomuto balíčku nabízíme exklusivní cenu montáže za pomocí naší autorizované sítě po celé ČR I SR. Vybereme za Vás podle adresy, nebo si můžete vybrat sami na www.entrlock.cz a www.entrlock.sk v sekci KDE KOUPIT.
 • Cena dopravy není uvedena v ceně, bohužel nevíme jak jste od nás daleko, rádi Vám ji sdělíme v případě zájmu.

A CO TEĎ?

 1. Vím co chci a CHCI OBJEDNAT přes internet s dodávkou až domů. Postačí vyplnit formulář na pravé straně stránky a ozveme se Vám s upřesněním objednávky a zboží doručíme.
 2. Chci poradit v místě bydliště, výrobek si prohlédnout a OBJEDNAT vč. ODBORNÉ INSTALACE Postačí vyplnit formulář na pravé straně stránky a ozveme se Vám s nabídkou představení produktu a dodávky u Vás v lokalitě.
 3. Máte zájem o VÍCE INFORMACÍ na internetu: Neváhejte navštívit www.entrlock.cz a www.entrlock.com a prohlédněte si další možné příslušenství a možnosti ovládání.

 

Chcete výrobek pomoci zaměřit a nainstalovat od profesionálů? K tomuto balíčku nabízíme exklusivní cenu montáže za pomocí naší autorizované sítě po celé ČR I SR. Vybereme za Vás podle adresy, nebo si můžete vybrat sami na www.entrlock.cz a www.entrlock.sk v sekci KDE KOUPIT

Uvedené ceny příslušenství jsou bez DPH.

Pozn.

*Cena vánočního chytrého KITU při délce vložky mezi 81mm a 91mm je 11.999 CZK (465 EUR) vč. DPH 

*Cena vánočního chytrého KITU při délce vložky mezi 91mm a 120mm je 12.999 CZK (499 EUR) vč. DPH

PŘEJEME KRÁSNÉ & POHODLNÉ VÁNOCE S CHYTRÝM ZÁMKEM ENTR®.

 

PŘEJEME PŘÍJEMNÝ ZÁŽITEK S CHYTRÝM ZÁMKEM ENTR®.