ENTR BLACK EDITION je tu pro Vás, teď a HNED

Vážený zákazníku, připravili jsme pro Vás jedinečnou možnost připojit se do rodiny ENTR uživatelů, tentokrát s unikátní BLACK EDITION přímo od výrobce, tj. firmy MUL-T-LOCK.

Nabízíme Vám možnost udělat z Vašich dveří chytré dveře, a to velice rychle, bez vrtání a nutnosti přívodu elektrické energie.

Co je obsaženo v luxusním balíčku v ještě luxusnější ceně 9.499 CZK (vč. DPH)?

  • Unikátní a nová BLACK ENTR jednotka, která Vám zajistí dveře odemykat přes mobilní telefon.
  • Cylindrická vložka 4.bezpečnostní třídy s 1 klíčem Interactive+ (již nemůžete býti lépe mechanicky zabezpečení) do rozměru 76mm. Pokud máte vložku delší než 76mm, nevadí. I pro Vás máme Luxusní nabídku. Více níže.*
  • DALŠÍ příslušenství: v rámci tohoto balíčku Vám garantujeme slevu 10% na všechno co si vyberete navíc

 

A CO TEĎ?

  1. Vím co chci a CHCI OBJEDNAT přes internet s dodávkou až domů. Postačí vyplnit formulář na pravé straně stránky a ozveme se Vám s upřesněním objednávky a zboží doručíme.
  2. Chci poradit v místě bydliště, výrobek si prohlédnout a OBJEDNAT vč. ODBORNÉ INSTALACE Postačí vyplnit formulář na pravé straně stránky a ozveme se Vám s nabídkou představení produktu a dodávky u Vás v lokalitě.
  3. Máte zájem o VÍCE INFORMACÍ na internetu: Neváhejte navštívit www.entrlock.cz a www.entrlock.com a prohlédněte si další možné příslušenství a možnosti ovládání.
  4. Nenašel jsem co jsem hledal & mám zájem STÁT SE DISTRIBUTOREM tohoto výrobku Napište nám mail entrlock-black@multlock.cz , nebo zavolejte J +420 601 392 637

Pozn.

*Cena ENTRBLACK KITU při délce vložky mezi 77mm a 91mm je 10.499 CZK vč. DPH 

*Cena ENTRBLACK KITU při délce vložky mezi 91mm a 120mm je 11.499 CZK vč. DPH 

PŘEJEME PŘÍJEMNÝ ZÁŽITEK S CHYTRÝM ZÁMKEM ENTR®.